Wyprawa na narty do Włoch – gdzie pojechać i z jakich atrakcji skorzystać?

Niejedna szanująca się dolina narciarska we Włoszech proponuje nieduże ośle łączki, dobre szkółki narciarstwa tudzież wielkie przyjemne stoki dla początkujących narciarzy. Spośród narciarzy z całej Europy gigantyczną wziętością cieszy się słynna Dolina Słońca, oznacza to rejon Val di Sole . Najwięcej jest w rzeczy samej tras dla obeznanych narciarzy, są też szlaki ciemne określone zaledwie dla autentycznych zawodowców.

idealne warunki do jazdy na nartach

Autor: Kaloyan Raev
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę wiadomo, że najdalej wysunięte na południowy kierunek Włochy dają niemal zawsze pewność słońca. Tu sezon istnieje od początku grudniowego miesiąca do końca marca. Częstokroć acz w styczniu i lutym pogoda w pozostałych Państwa nie niańczy. Też wyjazd na narty Włochy oferuje szerokie i praktyczne trasy, proponuje trasy dla początkujących narciarzy, dla wprawionych i dla prawdziwych fachowców – . Dzieci uczące się zdołają wykupić narty z instruktorem, co jest rewelacyjnym pomysłem. W czasie jednego dnia zdołamy jechać z dziećmi na wielkich i gładkich stokach, a następnie samemu zmierzyć się z żywo trudnym wyzwaniem na tzw. trasie czarnej. Ważny aspekt, dlaczego dobrze jest wybrać narty Włochy to specyficzny nastrój i pierwszorzędna kuchnia. W żadnym następnym kraju starego kontynentu po dniu przebytym na stoku nie zjemy tak wybornej wieczerzy jak we Włoszech. Znamienita pizza, lokalne pasty, smakowite dania z mięsem i najlepsze jakie da się sobie wyobrazić wina i regionalne piwa. Czytaj więcej : SlowMania.

Sporo narciarzy nie jest zaintrygowanych obszernymi dolinami oraz skipasami, jakie umożliwiają codzienne podróżowanie po innego rodzaju stokach. Niektórzy cenią sobie nastrój i klimat samej miejscowości, sąsiedztwo do stoku jak również mapę tras, która jest zrozumiała niekiedy dla osób, mających mizerną orientację w terenie.